Pridať inzerát

Servisný a montážny technik

Global Network Systems, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacUvedené je minimálne finančné ohodnotenie. Finálne ohodnotenie 1500-2500 EUR/mesiac podľa pracovných výkonov, pohotovostných služieb a odmien.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácie nových zákazníkov (inštalácia bezdrôtového alebo optického pripojenia)
- Konfigurácia zákazníckych routerov, rádiových zariadení, atď.
- Riešenie porúch a požiadaviek zákazníkov v technickej oblasti
- Údržba na zariadeniach prípojných bodov rádiovej siete
- Výstavba rádiovej a optickej siete
- Konfigurácie zariadení značiek Ubiquiti / Mikrotik / Alcoma / Ericsson / Siae / Racom / atď.
- Pohotovostné služby podľa dohody a plánu organizácie

- možnosť odborného rastu a prístupu k najnovším technológiám
- benefit v podobe bezplatného pripojenia k internetu a televízie
- služobný telefón a notebook
- spoločné teambuilding akcie
- práca v kancelárii aj v teréne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Klient/server administrácia - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
Jednanie so zákazníkmi - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikačné predpoklady:
- elektrotechnické vzdelanie je výhodou
- odborné znalosti z oblasti IT a telekomunikačných služieb a techniky

Osobnostné predpoklady:
- schopnosť práce vo výškach
- ochota pracovať v teréne
- slušný prejav v kontakte so zákazníkom
- ochota a schopnosť vzdelávať sa v technickej oblasti
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme aj samostatne riešiť problémy

Sme lokálny poskytovateľ internetového pripojenia a televízie v okresoch Bánovce nad Bebravou, Ilava, Púchov a Trenčín, pôsobiaci pod značkou kiki. Neustále pracujeme na technickom zlepšovaní siete s cieľom prinášať našim zákazníkom vysoký komfort a kvalitu poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov