Pridať inzerát

Scanning supervisor

Global Blue Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Damjanichova 3, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Global Blue sa už pred viac ako 40 rokmi stala priekopníkom konceptu Tax Free Shopping. Vďaka neustálym inováciám sa stala popredným strategickým partnerom v oblasti technológií a platieb, pričom prepája turistov aj obchodníkov z celého sveta. Pred niekoľkými rokmi sme v Bratislave sústredili kľúčové administratívne aktivity a vybudovali skvelý tím, ktorý je v súčasnosti silnou oporou lokálnych pobočiek.

Scanning Supervisor zodpovedá za proces skenovania dokumentov. Supervisor zabezpečuje, že skenovací proces je vykonávaný vrámci dohodnutých SLA, správne podľa pravidiel danej krajiny a zabezpečuje kontinuálne spracovávanie formulárov so zameraním na skenovanie.

Hlavná náplň práce:
1. Dohliadanie na skenovací proces fyzických dokumentov
2. Spolupracovanie s lokálnymi pobočkami v zahraničí
3. Správne plánovanie práce
4. Dohliadanie na dodržiavanie KPIs vrámci tímu (rýchlosť, kvalita, množstvo)
5. Optimalizácia a štandardizácia procesov
6. Navrhovanie procesných zmien a zlepšení

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť osobnostného a kariérneho rastu
• Priateľská atmosféra
• Príspevok na multisport kartu (fitness, wellness, masáže)
• Pravidelný príspevok do Cafeteria Benefit systému
• 3 dni dovolenky navyše
• príspevok na stravovanie
• Tretí pilier
• knižnica
• referral program, suggestion program
• občerstvenie vo firme (ovocie, raňajky a iné občerstvenie)
• Sick days

Prosím, zašlite nám váš životopis v anglickom jazyku. Prosím priložte aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 years

• Skúsenosti s reportovaním
• Nezávislý a aktívny prístup k práci
• Skúsenosti s recruitmentom
• Skúsenosti s vedením ľudí

Global Blue Slovakia s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním návratu časti DPH zahraničným turistom, pri vývoze nimi zakúpeného tovaru mimo EU. Ide o známu a uznávanú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu na celom svete. Viac na www.globalblue.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov