Elektrikář - Montážní technik - 2500 - 4000 Eur, placené ubytování.

Glaudius s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 2 500 EUR/měsícÚkolová práce.
  • Termín nástupu: 1.2.2022
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do stabilní české společnosti zaměřené na stavebních práci, hledáme nové kolegy na pozici Montážní technik. Pokud jste manuálně zruční a jste otevřen turnusové prací v zahraničí , pak se budeme těšit na Váš životopis.
Tahání kabelu, montáž datových síti a požárních systému, zásuvek, rozvaděčů (slaboproud), práce na metry viz. ceník.
Nástup únor 2022.
V případě zájmu volejte na číslo +420 771 159 415 nebo kontaktujte nás přes e-mail nabor@glaudius.com

Zaměstnanecké výhody, benefity

Měsíční příjem cca 3.000-4.000€.
Ubytovaní zdarma.
Poskytnutí zálohy v případě potřeby.
Turnusové zaměstnaní.
Dlouhodobá spolupráce.

Informace o náboru

V případě zájmu kontaktujte nás přes email nabor@glaudius.com

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.1.2022 (zbývá ještě 14 dnů)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost Německého, Anglického nebo Ruského jazyka výhodou, praxi, odpovědnost, samostatnost, dochvilnost, orientaci ve stavebních plánech, spolehlivost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, dodržování technických předpisů a dokumentace vykonané práce, vlastní vozidlo výhodou.

Česká společnost působící ve stavebnictví v ČR a Německu - Montáže datových sítí, kamerových systémů, požárních systému, stavebních práce, nabízíme i skladové práce v České republice.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců