Pridať inzerát

Elektrikár Nemecko

GL gruppe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 500 - 9 000 EUR/mesiacViac než inde a hlavne vždy načas! Upresníme v telefonickom pohovore.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma GL GRUPPE s.r.o. prijme samostatných elektrikárov a pomocníkov alebo 2-4 členné partie v oblasti bytových elektromontáži, projekty na viacerých miestach po celom Nemecku. Podmienkou je aktívna živnosť , prax v obore, samostatnosť. Znalosť nemeckého jazyka vítaná, v partii potrebný jeden s aspoň pracovnou nemčinou.
Preferujeme záujemcov o dlhodobú spoluprácu. Auto výhodou, potrebné vlastné ručné náradie - Werkzeugkasten, prípadne predlžovák, aku doťahovačka.
Termín nástupu: 29.11.2021

- priame a férové jednanie
- nadštandardné finančné ohodnotenie navyšujúce sa automaticky každý polrok
- po 3 rokoch spolupráce možnosť pracovať priamo pre nemeckého odberateľa
- fakturácia každé 2 týždne, splatnosť max. 10 dní
- možnosť zálohy po 4 odpracovaných dňoch
- pomoc pri vybavovaní potrebných dokumentov
- množstvo ďalších benefitov

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácií volajte na t.c.: +421911116634.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár, elektroinštalatér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmysel pre zodpovednosť a samostatné myslenie, otvorená živnosť

Spolocnosť GLgruppe s.r.o sa zaoberá realizáciou elektroinštalácií v oblasti stavebníctva