Pridať inzerát

Obchodní zástupce / obchodní zástupkyně

Giancarlo Bertacchini

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Scrigno s.r.o. , lídr v oboru stavebních pouzder pro posuvné dveře, bezobložkových dveří a bezpečnostních dveří (www.scrigno.cz) hledá pro slovenský trh obchodního zástupce, který zastupuje více firem.
Kandidát musí znát slovenský trh zahrnující společnosti, které působí v oblasti prodeje výrobků pro stavebnictví a interiérových dveří.
Nabízíme fixní odměnu (bude dohodnuto) a procento z obratu. Spolupráce na základě živnostenského oprávnění (IČO.
Znalost angličtiny a / nebo italštiny je výhodou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Řidičský průkaz

B

obchodní zastoupeních italských firem v České republice a na Slovensku

Adresa společnosti

Jeseniova 2770/56
130 00 Praha 3 - Žižkov
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Renata Hodisová
Tel.: +420737287175
E-mail: poslať životopis