Pridať inzerát

Operátor výrobnej linky

GGB Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,45 EUR/hod.Nastavenie hodinovej mzdy podľa skúseností a praxe kandidáta(dohodou) Hodinová mzda + Variabilná zložka, (plus príplatky za zmennosť, prostredie..)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a nastavovanie strojov
- dodržiavanie technologických postupov
- práca na stroji s cieľom plnenia kvalitatívnych a výrobných plánov.

Práca v rastúcom aktívnom tíme v nadnárodnej spoločnosti so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a širokým programom benefitov ( príspevok na dopravu, príspevok do DDS, príspevok na šport a rekreáciu, 3 dni plateného voľna navyše a i.) Možnosť ďalšieho rastu.

Na pohovor budú pozvaní len kandidáti spĺňajúce kritériá spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť strojných zariadení
- technické myslenie, manuálna zručnosť a zodpovednosť
- práca s meradlami
- schopnosť čítať technickú strojársku dokumentáciu výhodou
- prax v stroj. priemysle výhodou

Spoločnosť GGB je súčasťou americkej skupiny EnPro Industries a vyrába polymérové ložiskové puzdra, plastové ložiská a ložiskové bloky určené pre priemyselný a automobilový sektor. GGB zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov vo výrobných závodoch v Nemecku, Francúzsku, USA, Brazílii, Číne a na Slovensku a viac ako 50 000 zákazníkov z celého sveta využíva jej produkty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov