Pridať inzerát

Prípravár náradia

GGB Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,77 EUR/hod.mzda od 5,77 vyššiu nástupnú mzdu je možné dohodnúť ak skúsenosti a prax kandidáta je na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke + variabilná zložka, príplatok za poobednú zmenu + ďalšie zákonné príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
• Starostlivosť o prípravky pre bezproblémový chod výroby,
• Riešenie aktuálnych vzniknutých problémov vo výrobe,
• Príprava náradia a meradiel
• Kontrola platnosti kalibrácie meradiel
• Zabezpečovanie kalibrácie nových meradiel a zaraďovanie do používania.
• Čistenie a kontrola použitého náradia a meradiel, a ich správne uloženie,
• Zabezpečovanie opráv poškodeného a náhrad znehodnoteného náradia a meradiel.
• Evidencia vyradeného náradia a meradiel
• Spolupráca s TPV pri aktualizácii zoznamov náradia.
• Sledovanie zásob a objednávanie čistiacich médií.

Práca v rastúcom aktívnom tíme v nadnárodnej spoločnosti so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a širokým programom benefitov
- príspevok na dopravu
- príspevok do DDS
- príspevok na šport a rekreáciu
- 3 dni plateného voľna navyše
- rozpúšťanie sociálneho fondu 2x ročne, narodeninový darček a i.,)

Informácie o výberovom konaní

Práca v trojzmennej prevádzke
Záujemcovia môžu svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku zasielať e-mailom, alebo poštou.
Nezabudnite uviesť vaše telefónne číslo.
Na pohovor budú pozvaní len kandidáti spĺňajúci kritériá spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ/SOU vzdelanie strojárskeho zamerania
- Skúsenosť práce v strojárskej výrobe výhodou
- Výhodou skúsenosť s obsluhou sústruhu a brúsky
- Manuálna zručnosť, precíznosť, zodpovednosť
- Excel, Word, Outlook

Spoločnosť GGB je súčasťou americkej skupiny EnPro Industries a vyrába polymérové ložiskové puzdra, plastové ložiská a ložiskové bloky určené pre priemyselný a automobilový sektor. GGB zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov vo výrobných závodoch v Nemecku, Francúzsku, USA, Brazílii, Číne a na Slovensku a viac ako 50 000 zákazníkov z celého sveta využíva jej produkty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GGB Slovakia s.r.o.
Ul.priemyselná 1910/4
038 52 Sučany