Pridať inzerát

Montér/pomocník Německo GETWORKS GmbH

GETWORKS GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 966 EUR/mesiacMax. 30 dní platenej dovolenky, vianočné prémie a iné
  • Termín nástupu: ZAŠKOLOVACÍ TRÉNING 14 - 15 JÚL 2022 !!! Ihneď !!! alebo podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať a zarábať v Nemecku ???

ZAŠKOLENIE !!! Náklady preberáme my !!!

Montážnik požiarnych rozvodov - sprinklerov, regálov, rôzne iné demontážne a montážne práce v industrii, novostavbách, skladoch a podobne ...

Potrebujeme práve Teba:
montáže príbuzné profesiám charakteru voda, plyn, kúrenie, sanita, ale aj práca pre elektrikára - prípadne pomocník v týchto profesiách alebo šikovný a zručný

Stačí nás JEDNODUCHO kontaktovať : zašli e-mailom štrukturovaný životopis alebo volaj, podpora a pomoc v slovenčine a češtine !!! [email protected] Tel.: +49 4131 85447 21

Sme jeden s lídrov ponúkajúcich montážne práce rôzneho charakteru v Nemecku už 20 rokov !!!
Zamestnáme aj Teba !!!

Tvoje benefity – ukončené vzdelanie v profesii, prax, aspoň základná znalosť NJ, vlastné auto, jednotlivci a skupiny, aj zručný a šikovný pomocníci v týchto profesiách.

U nás ponúkame:
- nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú !!!
- veľmi slušný zárobok od 2966€ Bt. Vrátane diét v závisí aj od Tvojich zručností a predošlých skúseností
- trvalé pracovné miesto
- zálohové platby na Tvoj účet
- ubytovanie zabezpečujeme my
- kariérny rast
- a mohé iné benefity

Tvoja denná práca bude: nastúpiť včas na pracovisko, spraviť si svoju prácu, vrátiť sa na ubytovanie, všetko budeš mať vybavené ,dohodnuté, dostaneš inštrukcie, adresy a ideš na to !!!

Naviac pri nemeckej zmluve máš nárok:
- detské prídavky na deti DE (Kindergeld cca 219 € na 1 dieťa) nemecké zdravotné a soc. poistenie.

Sme na trhu už 20 rokov!!! a pomohli sme už tisícom ľudí zo Slovenska, Čiech a EU zamestnať sa v Nemecku. Poradenstvo a služby Ti poskytnú naši naši kolegovia v slovenskom a českom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Komunikácia v Slovenskom a Českom jazyku !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Montážnik požiarnych rozvodov - sprinklermontážnik , vodári, kúrenári, sanita, elektrikári, zámočníci, montáž regálov, iné montážne práce

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou, prípadne mám prax v podobnom odvetví, alebo som šíkovný a rýchlo učím

GETWORKS GmbH pomáha spoločnostiam s flexibilnými potrebami pracovnej sily v mnohých oblastiach personálnych služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a špecializuje sa na oblasť priemyslu, remesiel, starostlivosti a je tu pre svojich zákazníkov a zamestnancov s pôsobnosťou po celom Nemecku. Ako člen asociácie dočasných zamestnaní iGZ je spoločnosť GETWORKS GmbH jednou z najlepsich adries tohto odvetvia.

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu? Tešíme sa na Vašu prihlášku! Ak máte otázky vopred, radi vám telefonicky pomôžeme.

Kontakt