Pridať inzerát

Servisný Technik

GETBID, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Hrádok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac- príplatok za pracovnú pohotovosť, diéty za pracovné cesty

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Osadzovanie a zapájanie komponentov (rozvádzačov, ističov, káblov) do zostáv batériových úložísk
- Montáž a servis batériových úložísk u klienta
- Spolupráca pri montáži zariadení
- Oživovanie elektrických častí a zariadení
- Servisné práce u klienta
- Servisné zásahy na diaľku
- Pracovná pohotovosť 24/7 jeden týždeň mesačne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

výroba a servis batériových úložísk

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Ochota občasne vycestovať k zákazníkovi do zahraničia
- Minimálne SŠ elektrotechnické vzdelanie
- Elektrotechnická vyhláška §21
- Skúsenosti so silnoprúdovými zariadeniami
- Skúsenosť s elektromontážou
- Dobré počítačové zručnosti (servisné zásahy vykonávané na diaľku)
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.