Lisovač/ka s priemernou mzdou 1200€. Prax nepotrebujete - zaučíme Vás!

GETBID, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beluša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 525€ + bonusy priemerná mzda bez nadčasu po skúšobnej dobe 1200€ priemerná mzda v skúšobnej dobe bez nadčasu je 1000 -1100 €
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce je Beluša (autobusová aj vlaková zastávka je hneď pri pracovisku)

- lisovacie práce na vstrekovacích lisoch - manuálnych a automatických
- obslužné práce na lisovacích zariadeniach,
- vyťahovanie gumových výrobkov zo stroja,
- kontrola gumových výliskov a triedenie odpadu,

- práca na 3 zmeny (pondelok - piatok)
- nenáročná práca vhodná pre mužov aj ženy
- možný príspevok na ubytovanie

Bonusy:
⚡Osobné ohodnotenie – 50 €
⚡Dochádzkový bonus – 70 €
⚡Prémia za výkon – 100-150 € je odstupňovaná podľa náročnosti daného stroja a reálnej vyrobenej efektivity
⚡Prémia za kvalitu – 100-150 €
⚡Prémia za zručnosť – 0-120 €
⚡Príspevok na pranie – 25 € za kvartál
⚡Vernostný bonus – po 3 odpracovaných rokoch 50 €, po 5 rokoch 100 €
⚡Odmena pri narodení dieťaťa a pri vlastnej svadbe – 100 €
⚡Príspevok na DDS – 2 % z vymeriavacieho základu – hradí zamestnávateľ
⚡Darčekové poukážky – po skúšobnej dobe – 50 € na Vianoce, 30 € na Veľkú noc
Príplatky:
⚡Hlučné prostredie – 0,72 € za odpracovanú hodinu
⚡Nočný príplatok – 1,79 € za odpracovanú hodinu v noci
⚡Nadčas – 35% PO – PIA, 50 % Víkend
⚡Sobota – 25 % za hodinu z priemernej mzdy, min vo výške 1,79 €
⚡Nedeľa – 25 % za hodinu z priemernej mzdy, min. vo výške 3,58 €
⚡Sviatok – 100 % za hodinu z priemernej mzdy

⚡stravné v hodnote 4,80 €

V prípade záujmu o prácu nám zašlite životopis priamou reakciou na tento inzerát alebo emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
precíznosť (presnosť)
samostatnosť
pozornosť
schopnosť tímovej spolupráce
manuálna zručnosť
ochota pracovať

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.