Pridať inzerát

Stavbyvedúci v oblasti cestnej infraštruktúry

GETBID, s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacmzda je v závislosti na skúsenostiach kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie chodu výstavby cestnej infraštruktúry
- Zabezpečenie dodržiavania kvalitatívnych a technologických postupov
- Zabezpečenie a kontrola dodržiavania BOZP nariadení
- Zabezpečenie - objednávanie stavebných materiálov
- Reporting postupu prác, spotreby materiálu, stavebných strojov a zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- najnevyhnuteľnejšou požiadavakou je Osvedčenie na výkon stavbyvedúceho pre Inžinierske stavby - Podkategória 21 – dopravné stavby a Inžienierske stavby: Podkategória 22 – mosty, tunely, špecifikácia mosty
- vzdelanie v stavebníctve
- anglický jazyk - mierne pokročilý
- silná osobnosť, ktorá je rešpektovaná

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.