Pridať inzerát

Elektrotechnik do Nemecka

GETBID, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 20 EUR/hod.* mzda je stanovená orientačne, je možné o nej diskutovať
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na projekt do Nemecka hľadáme kandidáta, ktorý ma nemecký certifikát DGUV V3

Na tomto projekte budete mať na starosti viaceré závody v rámci Nemecka, kde budete vykonávať inštalácie a kontroly zariadení.

Projekt začína v poslednom kvartály 2022 a bude prebiehať v 6-8 týždňových turnusoch počas celého roka 2023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* DGUV V3
* Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
* ochota pracovať na turnusy
* ochota cestovať po Nemecku (4 mestá)

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.