Hľadáme vodičov jednoduchých vozíkov - vláčikov! Prax nepotrebuješ, všetko ťa naučíme. Jednoduchá práca vhodná aj pre ženy!

GETBID, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 910 EUR/mesiac13.plat, možnosť získania mesačného bonusu od 5% -15 % v závislosti od dochádzky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v logistických a skladových priestoroch pre automotive
- obsluha vlečného vozíka/vláčik
- vykladanie a zaskladňovanie materiálu
- preprava pripraveného materiálu zo skladu priamo na výrobnú linku
- zásobovanie výrobnej linky komponentmi
- preprava prázdnych vozíkov z výrobnej linky do skladu,
- odpájanie a pripájanie vozíkov do a z vlečného vozíka/ťahača,
- práca so scannerom,
- manipulácia s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke
- dodržiavanie pracovných postupov a smerníc

- 8 hodinové zmeny
- 13. plat
- 15% bonus
- bezplatná doprava
- príspevok na vlastnú dopravu
- stravné vo výške 4 eur
- možnosť vyplácania záloh
- možnosť ubytovania, prvé mesiace zdarma, neskôr za symbolický poplatok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a zodpovednosť
- logické myslenie
- flexibilita
- schopnosť pracovať samostatne , ale aj v tíme

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šabíková
Tel.: +421910357920
E-mail: poslať životopis