Staň sa súčasťou skvelého tímu! Pracuj ako napínač/ka lisovacej linky

GETBID, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 1 077 EUR/mesiac120€ mesačné prémie, riziko cca 117€, dochádzkový bonus do 800 €/ rok. Po čase prehodnotenie základnej mzdy.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rob to, čo ťa fakt bude baviť:
- dohliadaj na ťahanie a rezanie vylisovaných hliníkových profilov
- kontroluj mieru, čistotu ( resp. deformáciu) rezu, kontroluj profil po rezaní (deformácie, mechanické poškodenia - bubliny, škrabance a pod.);
- čistí hliníkové profily od pevných nečistôt ( vyfukovanie )
- pripravuj vzorky podľa pokynov
- ukladaj materiál do palety podľa špecifikácie a plánu výroby
- dbaj na funkčnosť a čistotu pracovných strojov i pracoviska

U nás dostaneš kopu výhod, bonusov a benefitov:
• Stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie.
• Do 120 € mesačná prémia.
• 2 x 400 € dochádzkový bonus.
• Cca 117 €/ mesačne rizikový príplatok - hluk.
• Doplnkové dôchodkové poistenie 2%.
• Cca do 80€ zmenový príplatok nočný.
• Všetky nadčasy preplácané.
• 3€ príspevok na stravu/odpracovaný deň.
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa.
• Zabezpečená DOPRAVA ZADARMO firemným autobusom.
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a kurzov.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, mikulášske balíčky, vianočné balíčky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo - obrábanie materiálov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, schopného a precízneho človeka, tímového hráča. Ak si to práve ty, neváhaj nás kontaktovať.

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.