Pridať inzerát

Externý pracovník náboru

GETBID Personal, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 EUR/mesiacMzda zverejnená v tomto inzeráte je minimálna možná. Celková mzda (odmena), keďže prefereujeme pracovníkov na SZČO, je na dohode a bude závisieť od výsledkov.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá a dynamická personálna spoločnosť, ktorá rozbehla viaceré projekty v rámci Slovenska a hľadáme pomoc s náborom pracovníkov, kdekoľkvek.

Naše interné kapacity nepostačujú pre pokrytie náborových aktivít naprieč celým Slovenskom, preto by sme chceli doplniť kandidátov aj takýmto spôsobom.

Hľadáme kolegov, ktorí poznajú svoj región, dokážu nám pomôcť s náborom a my sa za to odmeníme.

Hľadáme kolegov, ktorí dokážu nájsť spôsob ako to urobiť a nie výhovorky prečo to nejde.

Veľkou výhodou je, že je to celé na Vás a Vašich schopnostiach, ako to urobíte. Ste plne flexibilní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná pre náš interný team.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- predošlá skúsenosť s náborom pracovníkov v teréne veľkou výhodou
- dobré komunikačné zručnosti
- aktívny vodič
- schopnosť práce s PC (outlook, excel)
- schopnosť nájsť ľudí, motivovať ich ísť pracovať
- znalosť trhu práce

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Staničná 7A
949 01 Nitra