Pridať inzerát

Recruiter - náborár

GETBID Personal, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac- mzda sa bude odvíjať od úväzku, skúseností a výkonnosti
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme privítame nového člena, ktorý zastreší náborové aktivity v nitrianskom regióne.

* nábor nových zamestnancov
* administratívna práca - spracovanie pracovných podkladov, dochádzok
* práca so sociálnymi sieťami
* vedenie pohovorov a testovanie kandidátov

- pozícia je vhodná pre študenta, ktorý si chce privyrobiť s možnosťou trvalého pracovného pomeru po skončení školy, matku na materskej, ktorá by po ukončení starostlivosti o dieťa rada pracovala v personalistike, ale aj pre čerstvého absolventa, ktorý hľadá uplatnenie, nové výzvy a chcel by pracovať v personalistike

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- človek, ktorý sa nebojí zodvihnúť telefón a hovoriť s ľuďmi
- je proaktívny, dynamický, komunikatívny a felxibilný
- je počítačovo zdatný
- aktívny šofér

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 7
01001 Žilina