Koordinátor medzinárodných (leteckých a námorných) prepráv so zameraním na pricing

GEODIS Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fraňa Mojtu, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1 400,00 € v hrubom- v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre oblasť špedície:
- spracovanie zásielky v operačnom systéme od prijatia objednávky až po doručenie k príjemcovi;
- vystavovanie prepravných dokumentov;
- organizácia prepráv;
- písomná aj telefonická komunikácia s dopravcami a s pobočkami spoločnosti po celom svete;
- fakturácia;
- zákaznícky servis- poskytovanie informácií, poradenstvo;

Pre oblasť pricing:
- prijatie dopytu od zahraničných pobočiek, obchodných zástupcov i domácich zákazníkov;
- priradenie referencie jednotlivým dopytom;
- získavanie podkladov pre cenové kalkulácie od subdodávateľov a pobočiek;
- spracovanie tzv. spotových cenových ponúk a malých výberových konaní pre zákazníkov a zahraničné pobočky;
- vedenie evidencie spotových ponúk a malých výberových konaní podľa požiadaviek Sales managera;
- získanie spätnej väzby od zákazníkov a zahraničných pobočiek o úspešnosti cenových ponúk;
- zlepšovanie vlastnej činnosti, kvality práce a produktivity, pokračovanie v zdokonaľovaní procesu zlepšenia komunikácie so zákazníkmi;
- udržiavanie aktuálnej databázy poplatkov a cenových ponúk od subdodávateľov a zahraničných pobočiek;
- spolupráca s regionálnym tímom na vytváraní globálnych cenových nástrojov a automatizovaných webových kalkulátorov cien.

- mesačné odmeny;
- MultiSport karta;
- možnosť osobného a profesijného rozvoja s rozvojom oddelenia;
- stravné lístky v hodnote 4,00 €;
- jazykové vzdelávanie.

Hľadáme kandidáta s odbornými vedomosťami a skúsenosťami v oblasti medzinárodnej špedície a cenotvorby, pre ktorého nie problém komunikovať v anglickom jazyku.
Pozíciu obsadzujeme pre našu pobočku v Nitre a to na dobu určitú 1 rok, ale pri spokojnosti na oboch stranách je určite možnosť predĺženia zmluvy na dobu neurčitú.
Svoje životopisy zasielajte v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia, logistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

K danej práci budete potrebovať:
- dobrú znalosť angličtiny- ústna aj písomná komunikácia na dennej báze;
- užívateľskú znalosť práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet);
- vzdelanie v oblasti zasielateľstva a medzinárodnej prepravy, príp. vzdelanie obchodného charakteru je výhodou;
- komunikatívnu povahu a schopnosť podávať informácie v pozitívnom duchu;
- schopnosť samostatne premýšľať a aktívne riešiť zadané úlohy;
- schopnosť stanoviť si priority, organizovať si pracovný stôl a mať prehľad o rozpracovaných úlohách;
- skúsenosť s korporátnym prostredím je výhodou.

Francúzska spoločnosť GEODIS Slovensko s.r.o. je popredným predstaviteľom v oblasti dopravy a logistiky. V Európe sa nachádza v TOP 5 logistických poskytovateľov, v celosvetovom meradle sa nachádza v TOP 10 logistických poskytovateľov. Na Slovensku je jej pobočka prítomná od roku 1997, pričom permanentne rozširuje svoju pôsobnosť a stabilne rastie. Tak, ako kdekoľvek na svete, ponúka aj svojim slovenským zákazníkom komplexné a inovatívne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GEODIS Slovensko s.r.o
Fraňa Mojtu 34
949 01 Nitra