Pridať inzerát

PR a Marketing špecialista/ka pre skupinu barber shopov

Gentlemans World BA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiacOdmeny na základe výsledkov práce. Mzda vyplácaná do 5. dňa nasledujúceho mesiaca.
  • Termín nástupu: 10.01.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a spracovanie marketingových kampaní v on line a off line svete pre sieť barber shopov na území Slovenska. Tvorba marketingových a PR stratégii a následná aplikácia do praxe. Spolupráca s fotografom a jednotlivými prevádzkami podľa potreby. Správa sociálnych sieti.

Možnosť využitia služieb barber shopu za zvýhodnené ceny. Flexibilná pracovná doba pri pracovnom fonde min. 80 hodín / mesačne. Školenia hradené zamestnávateľom.

Po skončení výberového konania budú preferovaní uchádzači alebo uchádzačky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masmediálna komunikácia, Marketing

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Search engine marketing (SEM) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PR, Masmediálna komunikácia, Marketing

Počet rokov praxe

2

Cit pre detail. Precíznosť a dôslednosť pri práci. Inovatívny prístup a kreatívne myslenie. Samostatnosť a cieľavedomosť. Záujem zlepšovať sa a učiť sa nové veci.

Gentleman's World je miesto, kde sa prenesiete do tradičného mužského sveta, v ktorom si môžete oddýchnuť, porozprávať sa a odísť s pravým mužským strihom najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov