Pridať inzerát

Pizzer - Kuchár

GENOVA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.11.2021, prípadne po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky Pizza Piccolino Trnava hľadáme pizzéra možnosť zaučenia uchádzača.
Náplň práce:
- Samostatná príprava pizze.
- ŽIADNA PRÍPRAVA INÝCH JEDÁL, ale LEN príprava pizze
. Úzka spolupráca s pracovníkmi v obsluhe
- Dodržiavanie zásad HACCP a hygieny na zverenom úseku
- Dodržiavanie správnych receptúr a technologických postupov
- Vybraného uchádzača o túto pozíciu zaškolíme na náš systém práce.

Životopis prosím posielajte na nižšie uvedenú e mailovú adresu. Prípadne volajte na tel číslo uvedené nižšie....

Nástupný plat od 1000€ netto a viac.
6,50€/hod. netto

Uchádzač nemusí mať prax v odbore pizzer ponúkame možnosť zaučenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

nieje podmienkou

Zabehnutá Pizzéria s predajom kúskovej pizze.

Adresa spoločnosti

Hlavná 29
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jan Vanacky
Tel.: +421908874470
E-mail: poslať životopis