Pridať inzerát

štátny radca

Generálna prokuratúra SR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koncepčné alebo metodické činnosti na úrovni Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky;
koncepčné alebo metodické činnosti v súvislosti s prípravou rozpočtových opatrení v priebehu roka v súčinnosti s MF SR, prípravou vlastných rozpočtových opatrení bez zmeny záväzných ukazovateľov rozpočtu a prípravou podkladov k spracovaniu návrhu rozpočtu a záverečného účtu za rozpočtovú kapitolu GP SR, prepočty a úpravy limitov v jednotlivých kategóriách bežných výdavkov na GP SR a krajských prokuratúrach, vypracovanie platovej inventúry, rozpočtové zabezpečenie čerpania prostriedkov z fondov Európskej únie, vypracovávanie pripomienok k návrhom zákonov a služobných predpisov, vykonávanie základnej finančnej kontroly v oblasti rozpočtu, spracovanie rozpisu limitu príjmov a výdavkov za kapitolu Generálna prokuratúra SR v etape návrhu rozpočtu v Rozpočtovom informačnom systéme MFSR, realizácia úprav rozpočtu v priebehu kalendárneho roka v module úprav rozpočtu na príslušný rozpočtový rok.

Informácie o výberovom konaní

podrobnosti na webovom sídle GP SR www.genpro.gov.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomická

Počet rokov praxe

1

Ústredný štátny orgán