Pridať inzerát

Junior obchodný konzultant

General Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiacBezkonkurenčný provízny systém
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu obchodníkov hľadáme posilu, ktorá sa chce rozvíjať v oblasti financií a objavovať svet moderného obchodovania. Si ambiciózny? Chceš si nadštandardne zarobiť? Ak si odpovedal na tieto otázky odpoveďou ÁNO, tak nám pošli svoj životopis a my sa o tebe radi dozvieme.

Tvoja úloha u nás :
• Všeobecný prehľad o dianí vo svete financií
• Tvorba a budovanie vzťahov s klientelou firmy
• Analýza potrieb klienta
• Poskytovanie odborných znalostí a riešení
• Dohadovanie stretnutí s obchodnými partnermi
• Administratívna činnosť v rámci interných systémov

• Nadštandardné finančné ohodnotenie 1200-1400€ + provízie + bonusy
• Plat závisí len na tebe a na tvojich individuálnych schopnostiach
• Práca v stabilnej a rozrastajúcej sa spoločnosti
• Kariérny rast - možnosť postupu na manažérsku pozíciu
• Možnosť práce na zahraničných pobočkách
• Pravidelné školenia v rámci pracovnej doby
• Získanie odborných znalostí
• Náborový bonus
• Odmeny za splnenie cieľov spoločnosti (letenka, oblek šitý na mieru)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Organizačné schopnosti a dôslednosť
• Silná orientácia na výsledok
• Schopnosť riešiť viacero požiadaviek súčasne

Spoločnosť General Consulting s.r.o. je samostatný finančný agent, ktorý pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.