Obchodný zástupca - Plat od 1050 € (plus nadštandardné bonusy)

General Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa niečo nové naučiť? Niečo dokázať a pekne si zarobiť?

Pridaj sa do nášho tímu! Buď to zvládneš sám, alebo ti s tým pomôžu naši manažéri a kolegovia.

Pre úplného začiatočníka :
Neboj sa a pošli nám svoj životopis!
Rozprávať po anglicky je super, avšak u nás to veľmi nevyužiješ. Začneš na pozícii Sales Juniora a my ťa postupne do všetkého zaškolíme. Telefón a počítač budeš mať samozrejme k dispozícii.

Pre samostatného obchodníka :
Cieľom našej spoločnosti je byť stále lepší a úspešnejší.
Hľadáme obchodníka, ktorý je samostatný, ambiciózny a motivovaný. Obchodníka, ktorý chce byť úspešný a má jasnú víziu do budúcnosti.

Bohužiaľ, telefonovaniu sa u nás nevyhneš, veď je to najrýchlejší spôsob komunikácie.
Takže áno, pracovať u nás treba, ale za to ťa aj odmeníme. Fixná zložka mzdy síce predstavuje priemernú mzdu, ale variabilná zložka závisí len na tebe. Ak budeš šikovný, ani bonusy ťa neobídu. Za splnenie mesačných, polročných alebo ročných cieľov ťa radi odmeníme.
Ponúkame ti finančné odmeny, wellness pobyty, či oblek šitý na mieru.
Ak rád cestuješ, vyberieš si letenku a poletíš do tvojej vysnívanej destinácie.

Tvojou úlohou bude:

- aktívna telefonická komunikácia
- poskytovanie informácií o produktoch a službách spoločnosti
- administratíva
- dohadovanie a vedenie obchodných stretnutí

- práca v centre Bratislavy v moderných kanceláriách
- bezplatné školenia
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné teambuildingy
- možnosť práce na zahraničných pobočkách
- služobný telefón aj na súkromné účely
- káva, čaj na pracovisku
- automat s pochutinami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť riešiť viacero požiadaviek súčasne
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť General Consulting s.r.o. je samostatný finančný agent, ktorý pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a snažíme sa poskytnúť čo najlepší servis pre klientov spoločnosti.