Asistent manažéra - Plat od 1050 € (plus nadštandardné bonusy)

General Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 3 000 EUR/mesiacbezkonkurenčný provízny systém
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás nepotrebuješ mať strach z prepúšťania v prípade ďalšej vlny koronavírusu. Naša spoločnosť rastie aj v ťažkých časoch a Tebe dáme príležitosť rásť s nami!

Ak Ťa navyše baví svet obchodu a financií a nechceš byť odkázaný na minimálnu mzdu, tak hľadáme práve TEBA? U nás sa nemusíš niekoľko rokov šplhať po kariérnom rebríčku, aby si zarábal nadštandardne! Záleží len na TEBE!

Hľadáme mladého ambiciózneho kolegu, orientovaného na výsledky, ktorého silnou stránkou je komunikácia.

Čo bude Tvojou úlohou:

- aktívna telefonická komunikácia s existujúcou a potencionálnou klientelou našej spoločnosti
- odborné poskytovanie informácií o produktoch a službách spoločnosti (telefonicky, osobne)
- ponuka služieb v rámci aktuálneho portfólia
- administratíva, práca s interným informačným systémom spoločnosti
- dohadovanie obchodných stretnutí
- vedenie obchodných stretnutí

Čo ti ponúkame?

- isté pracovné miesto s pravidelnou fixnou zložkou
- nadštandardné finančné ohodnotenie a bezkonkurenčný provízny systém: fixná zložka 1050€ + provízie (priemerná mesačná odmena je cca. 1.700 EUR a viac)
- služobný telefón aj na súkromné účely
- možnosť kariérneho rastu a dlhodobej spolupráce
- individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- rozvoj zručností prostredníctvom profesionálnych školení
- automat na sladkosti a na pitie na pracovisku, káva a čaj je samozrejmosťou
- práca v mladom a príjemnom kolektíve, kde si užiješ plno zábavy
- teambuildingy so super kolegami, motivačné súťaže
- vhodné aj pre absolventov - vieme ťa bezplatne zaškoliť
- pracovná doba pondelok - štvrtok od 08:30 do 17:00, v piatok je pracovná doba skrátená do 15:00!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť
- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti, schopnosť riešiť viacero požiadaviek súčasne

Spoločnosť General Consulting s.r.o. je samostatný finančný agent, ktorý pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a snažíme sa poskytovať čo najlepší servis pre klientov spoločnosti.

Adresa spoločnosti

Prievozská 6A
82109 Bratislava