Pridať inzerát

Vodič MKD

Gehlen Schols Transport & Logistik GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eschweiler, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 585 EUR/mesiacnemecká základná mzda 1585 + denne diety 37€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie návesovej súpravy v EU

Turnus 4-2 , za 30 dni plat cca 2250 € , nasledovný plat s turnusovým voľnom cca 1750,00 € . Zamestnanci s deťmi majú nárok na nemecké detské prídavky vo výške cca 210,00 € mesačne po dieťati.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz skupiny C a E. ADR preukaz výhodou.
Turnus 4-2. Vodič by mal vedieť aspoň základy nemeckého alebo anglického jazyka.

Gehlen Schols je Holandská dopravná spoločnosť ktorá disponuje flotov 100 ťahačov a 200 návesov, patriaca do skupiny VOS Logistic s viac než 2000 zamestnancov a viac než 1000 súprav .
Prepravujeme náklad s plachtovímy návesmi prevažne Mega návesi, automobilový a chemický priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gehlen Schols & VOS Transport GmbH
Dürwißerstraße 36
52249 Eschweiler
Nemecko