Pridať inzerát

Hľadáme vodiča VZV do Strečna!

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strečno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 135 EUR/mesiac13. plat, mesačný bonus vo výške 150€, príspevok na dopravu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, kontrola a triedenie materiálu
- prevážanie a zaskladnenie materiálu v sklade
- kontrola dokumentácie
- obsluha VZV
- práca na 2 zmeny
- práca na počítači v rámci skladových a zásielkových operácií
- pravidelný reporting priamemu nadriadenému
- zodpovednosť za zverenú manipulačnú techniku a výkon kontrol
- podpora oddelenia zberná služby

- stravné v hodnote 5,50 Eur plne hradené zamestnávateľom,
- príspevok na rekreáciu do výšky 275 Eur pre všetkých zamestnancov,
- príspevok na dopravu,
- 13. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- životné a úrazové postenie,
- narodeninové poukážky vo výške 35 - 50 Eur,
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 Eur,
- zdravotná starostlivosť,
- kompletné zaškolenie a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skladník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič VZV

Počet rokov praxe

1

- oprávnenie a prax na VZV
- reálna užívateľská znalosť práce s MS Office (Word,Excel, Power BI), práca s internetom
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť

Logistický integrátor GEFCO, patrí medzi desať najväčších dopravných a logistických spoločností v Európe.

GEFCO výrobcom zabezpečuje celkovú alebo čiastočnú logistiku prichádzajúcich tokov, s cieľom zásobovať ich výrobné závody, ako aj logistiku expedičných tokov, zabezpečujúc tak distribúciu hotových výrobkov.
GEFCO zároveň disponuje komplexnou ponukou prepravných služieb, najefektívnejšie využíva kombinované druhy prepravy:
- cestná preprava
- námorná preprava
- železničná preprava a letecká preprava

Organizácia logistických operácií pre zákazníka v spoločnosti GEFCO sa odvíja prostredníctvom hlavných operatívnych aktivít:
• OVERLAND & OVERSEAS – zabezpečujúce cestnú a leteckú prepravu
• WRP (Warehouse & Reusable Packing) – zabezpečujúca logistiku skladov
• FVL (Finish Vehicle Logistics) - zabezpečujúca prípravu a distribúciu automobilov
• C & T (Custom; Tax representation) – zabezpečujúca colné a daňové zastúpenie

Spoločnosť GEFCO celosvetovo vykonáva svoju činnosť a v súčastnosti je prítomná vo viac ako 50 krajinách sveta.
V dôležitých bodoch dopravnej siete bolo vytvorených 300 pobočiek, stredísk a platforiem, ktoré zabezpečujú najefektívnejšie vykonávanie logistických operácií.

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod PSA v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu PSA, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov