Administratívny pracovník expedície nových vozidiel (práca na dve zmeny)

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacštvrťročné odmeny vo výške 16%
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza objemu produkcie pre nasledujúci týždeň a definícia expedičného plánu.
- Zhromažďovanie a analýza informácií o potrebe prepráv pre jednotlivé destinácie
- Zhromažďovanie a analýza ponúk a dopytov jednotlivých dopravcov.
- Analýza realizovateľnosti jednotlivých prepráv.
- Zostavovanie a správa prepravných a colných dokumentov a dokladov.
- Práca na dve zmeny.

- stravné v hodnote 4.50 € plne hradené zamestnávateľom,
- príspevok na rekreáciu do výšky 275 Eur pre všetkých zamestnancov,
- príspevok na dopravu,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- životné a úrazové postenie,
- narodeninové poukážky vo výške 35 - 50 Eur,
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 Eur,
- zdravotná starostlivosť,
- kompletné zaškolenie a ďalšie

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.
Na účel výberového konania bude spoločnosť GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, ktoré v tejto súvislosti poskytnete na právnom základe predzmluvných vzťahov. Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania (zakliknutím pri odoslaní životopisu). Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Ďalšie informácie, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Súhlasím so spracovaním osobných údajov po ukončení výberoveho konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na administratívnej pozícii min. 1 rok
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- znalosť francúzskeho jazyka výhodou
- znalosť programu MS Excel (znalosť základných funkcií, filtrovanie a pod.)
- užívateľská znalosť programov Outlook a internetových prehliadačov
- schopnosť samostatne jednať a komunikovať
- zameranie na detail, precíznosť
- veľmi dobré organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu
- flexibilita, spoľahlivosť

Logistický integrátor GEFCO, patrí medzi desať najväčších dopravných a logistických spoločností v Európe.

GEFCO výrobcom zabezpečuje celkovú alebo čiastočnú logistiku prichádzajúcich tokov, s cieľom zásobovať ich výrobné závody, ako aj logistiku expedičných tokov, zabezpečujúc tak distribúciu hotových výrobkov.
GEFCO zároveň disponuje komplexnou ponukou prepravných služieb, najefektívnejšie využíva kombinované druhy prepravy:
- cestná preprava
- námorná preprava
- železničná preprava a letecká preprava

Organizácia logistických operácií pre zákazníka v spoločnosti GEFCO sa odvíja prostredníctvom hlavných operatívnych aktivít:
• OVERLAND & OVERSEAS – zabezpečujúce cestnú a leteckú prepravu
• WRP (Warehouse & Reusable Packing) – zabezpečujúca logistiku skladov
• FVL (Finish Vehicle Logistics) - zabezpečujúca prípravu a distribúciu automobilov
• C & T (Custom; Tax representation) – zabezpečujúca colné a daňové zastúpenie

Spoločnosť GEFCO celosvetovo vykonáva svoju činnosť a v súčastnosti je prítomná vo viac ako 50 krajinách sveta.
V dôležitých bodoch dopravnej siete bolo vytvorených 300 pobočiek, stredísk a platforiem, ktoré zabezpečujú najefektívnejšie vykonávanie logistických operácií.

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností PSA Peugeot Citroen a priamo organizuje logistické operácie pre závod PSA v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu PSA, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ROSUM, Bajkalská 19B
821 01 Bratislava