Pridať inzerát

Hľadáme šikovného operátora do skladu - Nitra

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 925 EUR/mesiac925 Eur = ( 780 Eur základná hrubá mzda + 135 Eur výkonnostný a dochádzkový bonus + 10 Eur príspevok na dopravu)
  • Termín nástupu: január 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁSTUP PROSTREDNÍCTVOM PERSONÁLNEJ AGENTÚRY S MOŽNOSŤOU PRESTÚPENIA DO KMEŇA
- pomoc pri vykládke autodielov a ich uskladnenie
- prebaľovanie
- výdaj autodielov k zásobovaniu výrobných liniek pre zákaznika
- manipulácia s prázdnymi obalmi
- práca so scannermi
- práca na dve neskôr na tri pracovné smeny

- kompletné zaškolenie
- polročné odmeny
- rekreačný príspevok do výšky 275 Eur pre všetkých zamestnancov
- hodnota stravného lístku 4 €, plne hradené zamestnávateľom
- narodeninové poukážky vo výške 35-50 Eur
- príspevok pri narodení dieťaťa 100 Eur
- životné a úrazové poistenie a iné

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.
Na účel výberového konania bude spoločnosť GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, ktoré v tejto súvislosti poskytnete na právnom základe predzmluvných vzťahov. Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania (zakliknutím pri odoslaní životopisu). Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Ďalšie informácie, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Súhlasím so spracovaním osobných údajov po ukončení výberoveho konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- základná znalosť práce s PC
- dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky

Logistický integrátor GEFCO, patrí medzi desať najväčších dopravných a logistických spoločností v Európe.

GEFCO výrobcom zabezpečuje celkovú alebo čiastočnú logistiku prichádzajúcich tokov, s cieľom zásobovať ich výrobné závody, ako aj logistiku expedičných tokov, zabezpečujúc tak distribúciu hotových výrobkov.
GEFCO zároveň disponuje komplexnou ponukou prepravných služieb, najefektívnejšie využíva kombinované druhy prepravy:
- cestná preprava
- námorná preprava
- železničná preprava a letecká preprava

Organizácia logistických operácií pre zákazníka v spoločnosti GEFCO sa odvíja prostredníctvom hlavných operatívnych aktivít:
• OVERLAND & OVERSEAS – zabezpečujúce cestnú a leteckú prepravu
• WRP (Warehouse & Reusable Packing) – zabezpečujúca logistiku skladov
• FVL (Finish Vehicle Logistics) - zabezpečujúca prípravu a distribúciu automobilov
• C & T (Custom; Tax representation) – zabezpečujúca colné a daňové zastúpenie

Spoločnosť GEFCO celosvetovo vykonáva svoju činnosť a v súčastnosti je prítomná vo viac ako 50 krajinách sveta.
V dôležitých bodoch dopravnej siete bolo vytvorených 300 pobočiek, stredísk a platforiem, ktoré zabezpečujú najefektívnejšie vykonávanie logistických operácií.

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností PSA Peugeot Citroen a priamo organizuje logistické operácie pre závod PSA v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu PSA, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ROSUM, Bajkalská 19B
821 01 Bratislava