Práca v logistike! Supervízor v prevádzke Nitra (nový projekt)

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ Bonus vo výške až 16% zo štvrťročnej mzdy, vyplácaný 4x ročne.
  • Termín nástupu: - dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a koordinuje priradené pracovné zmeny a zabezpečuje ich správne fungovanie
- dozerá na správnu aplikáciu štandardov, referenčných zoznamov a pravidiel, dodržiavajúc pritom pravidlá bezpečnosti
- plánuje, organizuje, rozdeľuje a kontroluje prácu podriadených za ktorých zodpovedá (cca 18 podriadených)
- zodpovedá za nábor zamestnancov a ich školenia
- prispôsobuje organizáciu zmenám (rozvrhy, pracovné dni, atď) potrebám prevádzky
- vyhodnocuje potreby počtu zamestnancov a materiálu a navrhuje riešenia, ktoré by umožnili čo najlepšie prispôsobiť disponibilné prostriedky reálnym potrebám
- analyzuje príčiny vzniknutých problémov a navrhuje riešenia
- kontroluje dodržiavanie stanovených termínov
- kontroluje kvalitu pracovných výkonov
- navrhuje lay-out skladu
- zodpovedá za komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
- zabezpečuje spoluprácu a komunikáciu s externými spoločnosťami
- vedie pravidelné meetingy

- hodnota stravného 4 € na deň, plne hradené zamestnávateľom
- REKREAČNÉ POUKAZY MAXIMÁLNE DO VÝŠKY 275 EUR PRE VŠETKÝCH ZAMESTNANCOV BEZ VÝNIMKY
- narodeninové poukážky od 35-50 Eur
- príspevok pri narodení dieťaťa 100 Eur
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (príspevok zamestnávateľa až 3% zo základnej mzdy)
- životné a úrazové poistenie
- stabilné zamestnanie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax vo vedení zamestnancov minimálne 2 roky je podmienkou
- aktívna znalosť anglického jazyka
- logické myslenie a výborné Excel MS Excel
- skúsenosti v logistike/automotive oblasti
- znalosť balíka MS Office
- komunikačné a riadiace schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť

Logistický integrátor GEFCO, patrí medzi desať najväčších dopravných a logistických spoločností v Európe.

GEFCO výrobcom zabezpečuje celkovú alebo čiastočnú logistiku prichádzajúcich tokov, s cieľom zásobovať ich výrobné závody, ako aj logistiku expedičných tokov, zabezpečujúc tak distribúciu hotových výrobkov.
GEFCO zároveň disponuje komplexnou ponukou prepravných služieb, najefektívnejšie využíva kombinované druhy prepravy:
- cestná preprava
- námorná preprava
- železničná preprava a letecká preprava

Organizácia logistických operácií pre zákazníka v spoločnosti GEFCO sa odvíja prostredníctvom hlavných operatívnych aktivít:
• OVERLAND & OVERSEAS – zabezpečujúce cestnú a leteckú prepravu
• WRP (Warehouse & Reusable Packing) – zabezpečujúca logistiku skladov
• FVL (Finish Vehicle Logistics) - zabezpečujúca prípravu a distribúciu automobilov
• C & T (Custom; Tax representation) – zabezpečujúca colné a daňové zastúpenie

Spoločnosť GEFCO celosvetovo vykonáva svoju činnosť a v súčastnosti je prítomná vo viac ako 50 krajinách sveta.
V dôležitých bodoch dopravnej siete bolo vytvorených 300 pobočiek, stredísk a platforiem, ktoré zabezpečujú najefektívnejšie vykonávanie logistických operácií.

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností PSA Peugeot Citroen a priamo organizuje logistické operácie pre závod PSA v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu PSA, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava