Pridať inzerát

Referent/ka

GEBRÜDER WEISS, s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 2022-01-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Postaráte sa o bezproblémový chod a my Vás naučíme ako!
Vaše úlohy
  • staráte sa o spracovanie objednávok na prepravu (došlých e-mailov alebo do systému)
  • spracúvate správne statusy k zásielkám
  • zadávate zásielky, kontrolujete a upravujete dáta
  • kontakt s vodičmi, príprava a odovzdávanie dokladov
Váš profil
  • máte schopnosť udržať si prehľad a nestratiť orientáciu v spleti infromácií
  • ste tímový hráč
  • ste komunikatívny/a, máte rád/rada dobrú spoluprácu
  • s radosťou sa učíte a ste motivovaný/á udržať si prehľad
  • máte ekonomické vzdelanie, v optimálnom prípade aj skúsenosti na podobnej pozícii, resp. zo špedície; dokážete používať informačné technológie a komunikačné prostriedky, resp. radi sa naučíte pracovať s novými nástrojmi, systémami, programami
  • práca je na 2 zmeny (cca. 06:00 - 14:15, 12:45 - 21:00)
Naša ponuka
  • možnosť realizovať sa; práca, ktorá Vás bude baviť a odborné úlohy
  • práca v medzinárodne úspešnej firme
  • intenzívna fáza zaškolenia a angažovaný tím
  • permanentné vzdelávanie
  • nové a inovatívne metódy učenia
  • ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (min. 1000 Eur/ mesačne)
  • ročný bonus (jeden brutto plat)
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • bonus pri uzatvorení manželstva
  • bonus pri narodení dieťaťa
  • bonus pri dosiahnutí firemného jubilea (vernostné)
  • pitný režim (voda, káva, čaj)
  • pravidelné spoločné aktivity (vianočná kapustnica, večierok, spoločné raňajky, opekačky, grilovačky...)
  • možnosť účasti na vzdelávacích aktivitách (soft skills, hard skills)

Informácie o výberovom konaní

Jazykové znalosti sú výhodou, nie podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov