Pridať inzerát

Senior disponent/ka rozvozu

GEBRÜDER WEISS, s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
GW sú ľudia - GW sme my!
Vaše úlohy
  • spoločne s kolegami a kolegyňami plánuješ doručovanie tovaru po Západnom Slovensku z našej seneckej pobočky
  • staráš sa o optimálne vyťaženie vozidiel, organizuješ dopravné kapacity cez zmluvných dopravcov
  • vodiči prichádzajú ráno - príprava podkladov, kontrola nakládky, dostupnosť pre vodičov pri riešení operatívnych ťažkostí
  • kontrola a uzatváranie zásielok, spracovanie došlej dokumentácie po doručení a príležitostne ako zástup spracovanie dobierok
  • práca na dve zmeny (04:00-12:30, 12:00-20:30)
  • cieľom je kvalitná služba - tovar doručený k zákazníkovi bez poškodení a načas
Váš profil
  • hľadáš si dynamickú prácu v stabilnej firme
  • máš rád/rada geografiu, dobre sa orientuješ na mape najmä Západného Slovenska
  • máš dobré priestorové videnie a predstavivosť:-) (rozumej: koľko zásielok mi vojde do vozidla?)
  • pracujetš zodpovedne, s ohľadom na ostatných členov tímu, ktorí počas druhej zmeny na tvoju prácu nadväzujú
  • zvládaš hektické pracovné prostredie (hlavne ráno) a rýchlu komunikáciu s vodičmi
  • máš stredoškolské vzdelanie a optimálne skúsenosti z podobnej pozície
Naša ponuka
  • možnosť uplatniť rozhodovacie schopnosti, sebarealizácia a odborné úlohy
  • možnosť individuálne sa prejaviť
  • príjemné pracovisko, s modernými systémami
  • permanentné vzdelávanie - online aj offline
  • inovatívne metódy učenia
  • pracovné miesto je v Senci, radi stretneme kandidátov z akejkoľvek lokality
  • Ponúkame príjemné a stabilné pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (1250Eur, mesačný bonus 150Eur a ročný bonus)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov