Pridať inzerát

Administrátor v logistike

GEBRÜDER WEISS, s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Váš fokus sú naši zákazníci!
Vaše úlohy
  • staráte sa o spracovanie vratiek tovaru od jedného z našich kľúčových zákazníkov
  • tovar sa prijíma v našom sklade v Senci
  • pri príjme je potrebné vykonať vizuálnu kontrolu a zaregistrovať tovar v systéme - vyžaduje sa ovládanie práce s počítačom
  • potom skontrolujete funkčnosť produktu a celé príslušenstvo
  • produkt zaskladníte spolu s príslušnou dokumentáciou, zabalíte ho a pripravíte do stavu, v ktorom sa bude predávať
  • tovar kontrolujete aj pri nakládke, podľa potreby komunikujete so zákazníkom
  • podľa potreby sa vykonáva inventúra a foto záznamy produktov
Váš profil
  • efektívne pracujete na pridelených úlohách
  • vždy zabodujete vďaka osobnému nasadeniu a starostlivosti o zákazníkov
  • rád/rada pracujete samostatne
  • ste zodpovedný/á a dôsledný/á, komunikatívny/a
  • optimálne máte skúsenosti s prácou v sklade
  • ste zvyknutý/á mať pred očami cieľ a udržať si prehľad
  • máte stredoškolské vzdelanie, za sebou prvé skúsenosti z oblasti logistiky, prípadne ovládate prácu v MS Office a nerobí vám problém rýchlo si osvojiť prácu v nových programoch
Naša ponuka
  • možnosť samostatnej a nezávislej práce
  • možnosť prejaviť svoju individualitu v komunikácii so zákazníkom
  • moderne vybavené pracovisko
  • permanentné vzdelávanie
  • nové a inovatívne metódy učenia
  • Ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (min. 900 €/ mesačne + 300 € mesačná variabilná zložka).

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov