Pridať inzerát

Disponent/ka pre automotive zákazníka

GEBRÜDER WEISS, s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 2021-07-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Naši zákazníci sú pre Vás dôležití!
Vaše úlohy
  • spoločne s kolegami a kolegyňami plánuješ, koordinuješ objednávky a prepravu tovaru pre našich zákazníkov v Európe
  • denná komunikácia s dopravcami a zákazníkmi ťa baví
  • si partnerom pre zahraničné špedície, medzinárodných prepravcov a interné oddelenia
Váš profil
  • si cieľavodemý/á a udržiavaš si prehľad
  • s radosťou organizuješ a máš rád/rada adrenalín v hektických situáciách
  • charakterizuje ťa angažovanosť a schopnosť rozhodovať
  • samostatná práca ťa baví rovnako ako práca v tíme
  • rada/rád dosahuješ úspechy
  • máš ukončené stredoškolské vzdelanie, skúsenosti s prácou v špedícii a so spoluprácou so zákazníkmi zo sektora automotive, hovoríš anglicky, výhodou je nemčina
Naša ponuka
  • možnosť uplatniť rozhodovacie schopnosti a realizovať sa, odborné úlohy
  • práca v multikultúrnych tímoch, možnosť individuálne sa prejaviť
  • moderné pracovisko
  • permanentné vzdelávanie na vysokej úrovni
  • nové a inovatívne metódy učenia
  • Ponúkame príjemné pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (od 1200 € Eur/ mesačne + ročný bonus)

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná cesta 20
903 01 Senec