Pridať inzerát

Recepčná/ý - brigáda pre VŠ študentov

gd - Team, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich nových reprezentatívnych priestorov v Bratislave hľadáme pozitívnu a zodpovednú študentku/študenta na výpomoc. Ponúkame zaujímavú brigádu, možnosť získať skúsenosti v oblasti administratívy. Práca len počas pracovného týždňa v čase od 14:00 - 18:00 (podľa dohody).

- podpora pri zabezpečovaní plynulého chodu recepcie (evidencia návštev, vybavovanie telefonátov a emailov, vedenie došlej pošty, odosielanie pošty)
- organizovanie stretnutí a evidencia rezervácie zasadačiek
- starostlivosť o návštevy (uvítanie, zabezpečenie občerstvenia)
- administratívna a organizačná podpora kolegom

- možnosť spolupráce v budúcnosti na trvalý pracovný pomer
- príjemné pracovné prostredie
- využívanie anglického jazyka
- podpora vzdelávania
- pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na podobnej pozícií výhodou
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- výborné komunikačné zručnosti
- aktívna znalosť anglického jazyka
- znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - pokročilý
- výborné organizačné schopnosti a zodpovedný prístup
- pozitívny vzťah k administrative
- chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov