Pridať inzerát

Obchodný referent/ka s anglickým jazykom

GCT Glass and Crystal Trading s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zavarská 11e, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000EUR hrubá mzda + mesačné a kvartálne odmeny
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s anglickými zákazníkmi mailovou a telefonickou formou
• Evidencia objednávok, tovaru, polotovaru a komponentov
• Plánovanie nákupov tovaru, polotovarov a komponentov pre zabezpečenie objednávok
• Komunikácia s dodávateľmi
• Plánovanie výroby v spolupráci s výrobným manažérom
• Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
Nejedná sa o pozíciu obchodného zástupcu

• Práca v zabehnutej rodinnej firme s mladým a pozitívnym kolektívom
• Perspektíva dlhodobého zamestnanie na trvalý pracovný pomer
• Moderné a čisté pracovné prostredie v nových priestoroch
• Možnosť kariérneho postupu a platového ohodnotenia
• Pracovné cesty do zahraničia, najmä Anglicka

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, budeme veľmi radi ak nám pošlete životopis prostredníctvom portálu Profesie.
Následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov na výberové konanie/pohovor v priestoroch našej firmy, kde bude časť pohovoru vedená v Anglickom jazyku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni podmienkou
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť a dôslednosť
- samostatnosť

Naša firma sa zaoberá výrobou a obchodom s prémiovým krištáľovým sklom pre zahraničných zákazníkov a značky. Naše výrobky ako poháre a vázy nájdete skoro v každom kúte sveta. U nás nájdete dlhodobú prácu v príjemnom a novom pracovnom prostredí. Pýšime sa mladým a pozitívnym kolektívom. Sme rodinná firma, ktorá umožňuje rýchly kariérny postup.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov