Pridať inzerát

Servisný technik, opravár záhradnej techniky

GAZDA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hodonínska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacUvádzaná mzda je netto/čistá mzda
  • Termín nástupu: od január, február 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a manuálne zručného pracovníka alebo pracovníčku do nášho tímu!
Práca s renomovanými značkami (STIHL, HUSQVARNA, HONDA, KUBOTA, atď.)

Úlohy sa týkajú opráv, údržby a starostlivosti o motorové stroje ide o činnosti ako napríklad:

- diagnostika závad a oprava ručnej záhradnej techniky
- diagnostika závad a oprava kolesovej záhradnej techniky
- pravidelná údržba záhradnej techniky
- štartovanie, testovanie opravených strojov
- zvoz a odvoz traktora/kosačky zákazníkovi
- montáž nových strojov a príslušenstva
- brúsenie, zhotovenie reťazí na reťazové píly
- udržiavanie náradia, čistoty a poriadku v dielni

Ponúkame:
prácu vo rodinnej firme s 30 ročnou históriou - stabilná firma,
plne vybavená nová dielňa,
priateľská atmosféra,
mladý kolektív,
práca ktorej znalosti sú využiteľné aj v súkromí,
zabezpečujeme plne hradené obedy aj pitný režim, v letných mesiacoch aj zmrzlinu
zabezpečujeme zaškolenie aj pravidelné školenia pracovníkov

Keď ťa ponuka oslovila zašli nám životopis, ak máš skúsenosti zo záhradnou technikou zo súkromnej sféry napíš na to do sprievodného alebo motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Automechanik, strojár, technik, mechanik, zámočník, zvárač a pod., nie je však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme technicky mysliacich zručných kolegov so zodpovedným prístupom k práci, ktorí dokážú pracovať samostatne, no zároveň sú tímovými hráčmi a sú ochotní sa naďalej vzdelávať, ktorý preferujú stabilné zamestnanie

Ak si šikovná a technický typ, baví ťa opravovať, si taktiež vítaná v našom kolektíve

vítané zručnosti:
skúsenosť z opravami 2 taktných motorov,
skúsenosť z opravami 4 taktných motorov,
skúsenosť so servisom záhradnej techniky,
automechanik opravár automobilov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GAZDA spol. s r. o.
Hodonínska 7/A
841 03 Bratislava