Pridať inzerát

Pomocná sila

GASTROMILA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice II, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná sila - umývanie riadu, čistenie zeleniny....

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou prijatia je platný zdravotný preukaz

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Činnosť spoločnosti GASTROMILA spol. s.r.o. je zameraná hlavne na poskytovanie služieb závodného stravovania , poriadania kultúrno - spoločenských akcií, svadieb , banketov, stužkových slávností a pod. Na trhu spoločnosť pôsobí už dvadsať rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov