Pridať inzerát

Výdaj stravy - obsluha v bufete

Gastrogal - Nitra, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 48, Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného zamestnanca na prácu pri výdaji stravy v závodnej kantíne + obsluha v bufete na mieste Hlavná 48 Vráble (priemyselný park).
Pracovná doba na jednu zmenu od 07:00 hod do 15:00 hod.
Náplň práce je nasledovná:
- Príprava výdaja stravy + samotný výdaj + zodpovednosť za výdaj starvy
- Práca v bufete podľa potreby (základné znalosti s predajom)
- Dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku

po dohode so zamestnávateľom:
- Stravovanie zadarmo
- Výplatný termín do 5 dňa nasledujúceho mesiaca
- Možnosť zálohových platieb

Záujemca, ktorý spĺňa podmienky o prácu zašle životopis a bude kontaktovaný. V prípadne splnenia požiadaviek uvedených v inzertnej ponuke sa môžte informovať na tel. čísle 0903 281 583 pani Šranková

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

žiadne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Základné znalosti pri predaji v bufete, skúsenosti pri výdaji stravy, základné zručnosť v kuchyni

Spoločnosť sa zaoberá spoločným stravovaním, rozvozu stravy a catering

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlhá 89
949 01 Nitra