Pridať inzerát

Obchodný reprezentant

GASTMA, s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacpaušál + % z realizovaných obchodov predpokladaný príjem od 2000 € bez stropu
  • Termín nástupu: 01.07.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí,
- starostlivosť o pridelených zákazníkov,
- organizovanie a vedenie obchodných stretnutí so zákazníkom s cieľom získať objednávku,
- vypracovávanie obchodných ponúk, vrátane cenovej kalkulácie,
- príprava podkladov pre obchodné zmluvy, vedenie obchodnej agendy, vedenie štatistiky
súvisiacej s obchodnými prípadmi,
- uzatváranie objednávok, zmlúv,
- sledovanie obchodného potenciálu trhu,
- reporting

- cestovanie, pracovné cesty do zahraničia,
- príležitosť participovať na projektoch v oblasti gastro,
- práca vo výbornom tíme,
- kvalitné pracovné prostredie,
- obchodný model, ktorý funguje, podpora a vedenie; riadny adaptačný proces,
- odborná príprava a školenia, pravidelné vzdelávanie,
- Multisport karta
- mobilný telefón
- notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aký by mal byť Obchodný reprezentant v Gastme?

Uvítame spoločenského človeka s dobrým rodinným zázemím, ktorý sa zaujíma o dianie okolo seba a vie nadviazať prvý kontakt so zákazníkom a udržať s ním dlhodobý vzťah. Má vysoké pozitívne myslenie a prichádza s riešeniami. Má poznatky v oblasti gastro business, prevádzok. Samozrejmosťou je, že takýto človek dáva góly, úspešne ukončuje obchodné prípady a má vysokú mieru zodpovednosti. Jeho schopnosti mu otvoria dvere do sveta obchodu v gastre aj prostredníctvom našej firmy a stane sa uznávaným a hodnotným členom tímu.

Podmienkou sú preukázateľné výsledky (referencie) z minulosti, hodnotná produkcia - požadujeme 2 referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov (uveďte ich buď v CV resp. v sprievodnom texte).

Máme vytvorený funkčný systém zaškolenia na prvé obdobie, ktorý zorientuje nového člena v systéme predaja a produktoch, ktoré predávame.

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Už 25 rokov sa venujeme predaju modernej gastrotechniky a profesionálnych barov. Navrhujeme overené a funkčné gastroprevádzky. Našim zákazníkom prinášame spokojnosť a pohodu. Zabezpečujeme odborné poradenstvo, návrh komplexného riešenia prevádzky, projekčné i finančné služby, rýchly a spoľahlivý servis, kuchársky servis.

Ponúkame Vám istotu fungujúcej gastronómie vo Vašej prevádzke.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov