Pridať inzerát

Senior C# Developer (Crypto / Fin Tech Startup)

Garwan Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 - 4 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP / dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného C# Developera, ktorý bude mať príležitosť vývíjať projekt pre krypto hedžové fondy a kryptobanky. Ako senior vývojár a tiež súčasť hlavného tímu sa budeš aktívne podieľať na softvérovej architektúre a tiež zabezpečovať kvalitu softvéru. Ak máš skúsenosti s C# a .NET a chceš pracovať pre rýchlorastúci Fin Tech Startup, pošli nám svoj životopis.

Na čom by si pracoval:
- vyvíjať nové služby a funkcie, ktoré uľahčia život manažérom kryptofondov a investorom
- integrovať nové API tretích strán do produktu
- navrhovať, vytvárať a udržiavať spoľahlivý C# kód
- implementácia, testovanie, bug fixing

- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje sumu pri spolupráci na TPP)
- flexibilný pracovný čas
- 2 sick days do roka
- plne hradíme kurzy angličtiny a nemčiny priamo v našich priestoroch
- chillout zóna priamo vo firme
- MultiSport karta, ktorá ponúka možnosť navštíviť desiatky športovísk
- organizujeme pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky, oslavy narodenín ...
- podporujeme vzdelávanie vo forme konferencií, workshopov, literatúry ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

- minimálne 4 roky skúseností s C# a .NET
- skúsenosť s relačnými databázami a SQL
- skúsenosť s vývojom webových služieb (SOAP, REST)
- vášeň pre kryptomeny a blockchain
- znalosť objektovo orientovaného programovania, MVC, návrhových vzorov a SOLID princípov
- znalosť ASP.NET, HTML, JavaScript a ďalších webových frameworkov (AngularJS, Bootstrap, jQuery) je výhodou
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- proaktivita, analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov