Pridať inzerát

Social Media Specialist

Garwan Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Palackého 4, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP / dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre Garwan a pre risografické štúdio Risoto Design šikovného a skúseného špeciatistu na sociálne siete. Ak si už spravoval firemné sociálne siete a máš skúsenosti s tvorbou kreatívneho textu, ozvi sa nám!

Na čom by si pracoval:
- tvorba obsahu na sociálne siete
- písanie a formátovanie textu
- sledovanie aktuálnych tredoch v marketingu
- plánovanie komunikačných kampaní
- tvorba a úprava príspevkov (foto, video...)

- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje sumu pri spolupráci na TPP)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť home office
- 2 sick days do roka
- plne hradíme kurzy angličtiny a nemčiny priamo v našich priestoroch
- chillout zóna priamo vo firme
- MultiSport karta, ktorá ponúka možnosť navštíviť desiatky športovísk
- organizujeme pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky, oslavy narodenín ...
- podporujeme vzdelávanie vo forme konferencií, workshopov, literatúry ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Instagram Business Manager - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý

- výborná znalosť slovenského pravopisu
- ovládanie programov Facebook Business Manager, Facebook Ads Manager, Instagram business Manager
- copywriter skúsenosti
- kreativita a cit pre grafiku

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Palackého 4
811 02 Bratislava