Pridať inzerát

Administrátor ľudských zdrojov

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu hľadáme rovnako skvelého človeka, ktorého náplňou práce bude:
- príprava personálnej a pracovno-právnej dokumentácie: právne dokumenty (zmluvy, zmeny a doplnenia, ukončenie) a rôzne pracovno právne potvrdenia
- realizácia administratívnych procesov spojených s nástupom nových zamestnancov
- správa ukončenia pracovných pomerov (napr. príprava potvrdenia o zamestnaní, komunikácia s príslušnými oddeleniami….)
- správa dokumentov pri prekážkach v práci
- práca v dochádzkovom systéme
- oprava dochádzky na základe podkladov
- organizovanie a administratíva lekárskych prehliadok
- pomoc zamestnancom so základnými pracovno právnymi otázkami a procesmi
- vytváraie nových vzorov dokumentov na základe zmien legislatívy
- spravovanie aktuálnej databázy zamestnancov a pracovno právne informácie v dochádzkovom systéme
- kompletizovanie osobných zložiek zamestnanca podľa štandardov spoločnosti a podľa platnej legislatívy
- priprava interných reportov
- sledovanie legislatívy a dodržiavanie legislatívny rámec amdinistratívy
- participovanie na HR procesoch a podpora HR tímu
- reporting v dedikovaných oblastiach
- príprava podkladov pre mzdy

- príspevok na dopravu
- možnosť občasnej práce z domu - na základe dohody s nadriadeným
- stravné hradené nad rámec ZP
- každoročné navyšovanie mzdy na základe hodnotenia za predošlý rok
- možnosti kariérneho rastu
- bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, či životnom jubileu
- príspevok do 3. dôchodkového piliera
- Multisport karta
- Metro karta, Datart karta
- jazykové kurzy
- školenia

Ďakujeme všetkým, ktorí reagovali na ponuku avšak vzhľadom na veľký počet reakcií si spoločnosť Garrett Motion Slovakia, s. r. o. vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Human - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímová práca
- príjemné vystupovanie
- zmysel pre detail
- flexibilita
- zodpovednosť
- skúsenosť s dochádzkovým systémom - výhodou
- skúsenosť s administratívnou pozíciou v rámci HR - výhodou

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis