Pridať inzerát

Špecialista zákazníckej podpory_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností a vedemostí úspešného kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť v súčastnosti obsadzuje pracovnú pozíciu Špecialistu zákazníckej podpory! Neváhaj a zašli nám svoje CV!

Tvojou náplňou práce na tejto pozícii bude:

- poskytovanie logistického rozhrania medzi závodom a zákazníkmi na dennej báze
- prijímanie a riešenie všetkých požiadaviek zákazníkov
- sledovanie objednávok zákazníkov
- zabezpečovanie integrácie všetkých zákazníckych objednávok do počítačového systému (EDI, JIT, e-mail, fax, atď.), vrátane nových produktov alebo produktov prenesených z iných závodov
- dohliadanie a reportovanie informácií o ukazovateľoch výkonnosti dodávok zákazníkom
- definovanie a implementácia akcií na zlepšenie kľúčových ukazovateľov
- kontrola týždenného dopytu zákazníka, uisťovanie sa, či je v súlade s kapacitou
- monitoring úrovne mesačných dodávok a zabezpečovanie, aby boli v súlade so stanovenými cieľmi
- zabezpečenie súladu s denným a týždenným plánom dodávok
- spolupráca s výrobou a logistikou za účelom zabezpečenia včasných dodávok zákazníkom
- meranie a analýza dennej výkonnosti dodávok a ponuka riešení na jej zlepšenie
- rozvoj vzťahov so zákazníkmi, meranie úrovne spokojnosti (VOC) a definovanie akčných plánov na jej zlepšenie
- sledovanie úrovne oneskorených dodávok zákazníkom
- optimalizácia úrovne FGI (zásoby hotových výrobkov) a zabezpečenie, aby bola v súlade so stanovenými cieľmi
- príprava harmonogramu výroby podľa stanovených požiadaviek, na základe vstupov výroby na dennej báze
- podpora pri presunoch výroby a zavádzaní nových referenčných bodov vo výrobe
- denná kontrola plnenia výrobného plánu, dohliadanie na výrobné objednávky
- znalosť a práca s kontrétnymi plánovacími nástrojmi: MPS, MRP, MP3, SIOP
- optimalizácia mesačnej úrovne produkcie a zabezpečenie, aby bola v súlade so stanovenými cieľmi
- účasť na denných stretnutiach oddelenia logistiky a akýchkoľvek iných potrebných stretnutiach, či calloch
- práca v systémoch SAP a MHS podľa existujúcich postupov
- ďalšie úlohy podľa požiadaviek nadriadeného

- možnosť kariérneho rastu
- flexibilný pracovný čas
- príspevok do DDS (3. pilier)
- stravné hradené nad rámce ZP
- občerstvenie počas práce
- príspevok na dopravu - 1,50 €/deň
- firemné akcie
- občasná možnosť práce z domu
- ostatné benefity budú predstavené počas pohovoru

Spoločnosť Garrett Motion Slovakia s. r. o. si vzhľadom na veľký počet záujemcov vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Six Sigma - Základy

Počet rokov praxe

2

- ukočené vzdelanie - 2. stupeň VŠ - povinné
- prax 1-2 roky v logistike (automotive odvetvie preferované)
- plynulá znalosť anglického jazyka (ďalší jazyk vítaný)
- Six Sigma - Green belt
- MS office - pokročilý
- SAP - pokročilý
- logické myslenie
- analytické myslenie
- zmysel pre detail
- zodpovednosť

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis