Pridať inzerát

GARRETT_Technik údržby_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacZákladná mzda od 1050 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností + variabilné zložky mzdy (uvedené v texte inzerátu)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, technicky zdatného kandidáta, so záujmom o autá a automotive priemysel. Ak sa orientujete v elektrike, mechanike, pneumatike, senzorike a chcete pracovať s najnovšími technológiami, dajte nám o sebe vedieť.

Hlavnou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za dennú údržbu strojov a zariadení
- korektívna, prediktívna a preventívna údržba
- riešenie porúch, problémov
- účasť na denných meetingoch
- neustále zlepšovanie pomocou Kaizenov a TPM
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- bonus za nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času - 75 €
- výkonnostný bonus do 90 €
- bonus za flexibilitu do 150 €
- príspevok na dopravu v hodnote 1,50 €/deň
- stravné hradené nad rámec ZP
- príspevok do 3. dôchodkového piliera
- príspevok na občerstvenie počas práce
- bonus pri sobáši, narodení dieťaťa a jublieu
- možnosť karérneho rastu
- možnosť získať bonus za odporučenie kandidáta
- Multisport karta, Datart karta, Metro karta

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ s maturitou - technický smer
- znalosti a skúsenosti v oblasti mechaniky, elektriky, pneumatiky, hydrauliky
- § 21, § 22, § 23, § 24 - výhodou
- Skúsenosť na podobnej pozícii v automotive - min. 1 rok
- PLC - výhodou
- technické myslenie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť určiť si priority
- ochota učiť sa a zodpovedný prístup k riešeniu problémov
- ochota pracovať na zmeny - 12tky (dlhý/krátky týždeň)
- schopnosť spracovať a predať informácie kolegom

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov