Pridať inzerát

Tréner Dexterity- tréningové a školiace stredisko

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše tréningové školiace stredisko Dexterity hľadáme skúseného a komunikatívneho trénera, ktorý má rád prácu s ľuďmi, orientuje sa vo svete automotive a chce byť podporou a prínosom pre našu spoločnosť.

Náplň práce:
*Onboarding pre novonastúpených kolegov (od Operátorov výroby, Technikov, Inžinierov, Lídrov, Manažérov v trvaní 5- 10dní)
*Príprava, organizácia a realizácia školení
*Vyhodnocovanie školení a vzdelávania
*Evidencia, preškolenia a plánovanie preskúšavaní Operátorov výroby pre zvyšovanie skill-levelov (kompetencií operátorov)
*Recertifikácia (preškolenia, evidencia, plánovanie preskúšavaní už získaných skill-levelov u Operátorov výroby- 2 ročná frekvencia)
*Hlavný inštruktor pre program Dual Education (Duálne vzdelávanie)
*Vlastník virtuálnej Dexterity (virtuálna realita v prostredí Dexterity)
*Aktívny prístup a účasť na aktivitách spojených s neustále sa zlepšovaniami procesov

*príspevok na dopravu v hodnote 1,50 €/deň
*stravné hradené nad rámec ZP
*príspevok do 3. dôchodkového piliera
*príspevok na občerstvenie počas práce
*bonus pri sobáši, narodení dieťaťa a jublieu
*možnosť karérneho rastu
*možnosť získať bonus za odporučenie kandidáta- referral bonus
*Multisport karta, Datart karta, Metro karta
*iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojníctvo, Inžiniering

Počet rokov praxe

3

*Vzdelanie: preferovaný VŠ I.stupeň, technický smer (elektrotechnika, strojníctvo, inžiniering)
*Prax: min. 3 roky vo výrobnom závode, preferovaná prax v automotive priemysle (skúsenosť so zaškolovaním zamestnancov na pracovisku)
*Odovzdávanie vedomostí (knowledge sharing)
*Komunikatívnosť, mentoring
*MS Excell, MS Word- mierne pokročilý
*Spoľahlivosť, tímovosť, odolnosť voči stresu

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov