Pridať inzerát

Supervízor _ automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 200,-EUR btto podľa znalostí a skúseností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš závoz v Záborskom hľadáme skúseného Supervízora pre časť výroby.

Prvoradou zodpovednosťou supervízora je zabezpečiť beh oddelenia zahrňujúc:
*Stanovenie množstva a kvality výrobkov, ktoré sa majú vyrobiť
*Plánovanie a kontrolu rozpočtu zverená časť výroby, výrobného modulu
*Vedenie a rozvíjanie pridelených zamestnancov oddelenia prostredníctvom koučovania, učenia a poradenstva
*Monitorovanie alebo zavádzania opatreni na dodržiavanie GEM
*Podporovať a dodržiavať HSE požiadavky v súvislosti s pozíciou (hlásenie, šetrenie nehôd a nebezpečných udalostí (nearmiss); súčinnosť pri HSE pochôdzkach, dohľad nad dodržiavaním HSE požiadaviek - OOPP, ochranné kryty, atď.)
*Viesť a riadiť zamestnancov pri identifikovani a riešení problémov i implementovani opatrení pre neustále zlepšovanie sa
*Zapojiť tím lídrov a zamestnancov k zlepšeniu procesov na oddeleni/pracovisku ako i k zlepšeniu výkonu
*Celkovo riadiť výkonnosť v rámci oddelenia (dodržiavať normy práce, dochádzku, bezpečnosť, pravidlá správania sa, a pod.), aby boli dosiahnute očakávané štandardy v oblasti HSE, kvality, dodávok, produktivity a nákladov, zásob
*Komunikovať s tím lídrami na dennej báze a rozhodovať o otázkach týkajúcich sa bezpečnosti a produktivity
*Komunikovať na dennej báze s ostatnými zmenami a kolegami ohľadom bezpečnosti, kvality, produktivity, personálu, vybavenia, aktivít neustáleho zlepšovania
*Identifikácia výrobných potrieb a plánovanie zdrojov (operátori, zariadenia) na splnenie týchto potrieb
*Vykonávanie školení a auditu štandardizácie práce podľa audit planu
*Spravovať a prispôsobovať pracovné rozvrhy zamestnancov potrebám výroby / firmy…(nadčasy, dovolenky)
*Zabezpečiť plnenie stanovených denných výrobných cieľov
*Pripravovať údaje pre vypočet miezd & bonusov
*Praktizovať procesy pre rýchle vyriešenie problémov vrátane analýz hlavných príčin problému, aby sa zabezpečili nápravné opatrenia na príslušnej úrovni

*Základná mzda od 1 200,-EUR btto podľa znalostí a skúseností
*Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
*Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
*Osobnostný a kariérny rast
*Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Stredná odborná škola, maturita - minimum
*Vo výrobnom závode min. 2 roky praxe na podobnej pozícii, automotive
*MS Office mierne pokročilý, SAP výhodou
*Anglický jazyk - mierne pokročilý
*Analytické myslenie, technické myslenie
*Orientácia na zákazníka, riešenie problémov
* Časová pružnosť
*Schopnosť pracovať s ľudmi a motivovať ich
*Zvládanie konfliktných situácií na pracovisku

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Záborské 515
082 53 Záborské