Pridať inzerát

Technik údržby_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZákladná mzda od 900 € btto v závislosti od kvalifikácie a skúseností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky mysliaceho kolegu so záujmom o automotive na oddelenie Údržby.

Hlavnou náplňou práce bude:
* zodpovednosť za dennú údržbu strojov a zariadení,
* korektívna, prediktívna a preventívna údržba,
* riešenie porúch, problémov,
* účasť na denných meetingoch,
* neustále zlepšovanie pomocou Kaizenov a TPM,
* spolupráca s ostatnými oddeleniami,
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

* Medzinárodné stabilné prostredie
* Možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera
* Príspevok na dopravu, jubilejné odmeny
* Možnosť jazykových kurzov
* Príspevok na občerstvenie počas práce
* Spoločenské aktivity pre zamestnancov 2x do roka /Vianočný večierok, Family day/

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Technické vzdelanie, min. stredoškolské, vysokoškolské - výhodou
* Znalosti v oblasti mechaniky, elektriky, pneumatiky, hydrauliky
* § 21, § 22, § 23
* Anglický jazyk - základy
* Skúsenosti z výrobného prostredia v oblasti údržby - výhodou
* PLC - výhodou
* Technické myslenie
* Ochota učiť sa a zodpovedný prístup k riešeniu problémov
* Práca v nepretržitej prevádzke - 12h. zmennosť (aj práca cez víkendy a nočné zmeny )

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Siváková
E-mail: poslať životopis