Pridať inzerát

Procesný technik

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a vedomostí kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Procesný technik na naše oddelenie APU 2 v Záborskom!

Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za OEE a RTY zlepšenia
- viesť a zvyšovať efektivitu výrobnej linky (projekty, ks/hod./priepustnosť)
- zodpovednosť za prvé zaškolenie do výroby na zavedenie novej technológie produktu alebo procesu
- spolupracovať s kolegami z oddelenia výrobného inžinierstva za účelom implementácie lean princípov a používania Six Sigma nástrojov ako sú one piece flow, line balancing, štandardizácia práce atď.
- spolupracovať s kolegami z oddelenia údržby za účelom analýzy riešenia problémov pre kľúčové/kritické vybavenie
- zodpovednosť za dokumentáciu na výrobnej linke
- aktívne podieľanie sa na návrhu layoutov a toku materiálov pre výrobné linky
- kalibrácia zariadení
- zodpovednosť za udržiavanie spôsobilosti procesov a merania zariadení R&R v spojení s procesom QA

- príspevok na dopravu - 1,50 €/deň
- stravné hradené nad rámec Zákonníka práce
- každoročné navyšovanie mzdy na základe hodnotenia za predošlý rok
- možnosti kariérneho rastu
- bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, či životnom jubileu
- príspevok do 3. dôchodkového piliera
- Multisport karta
- Metro karta, Datart karta
- jazykové kurzy
- ostatné benefity budú prezentované na pohovore

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí reagujú na pracovnú ponuku. Spoločnosť si však vzhľadom k veľkému počtu záujemcov vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžiniering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- prax na obdobnej pozícii - 2 roky
- AJ - min. úroveň B1 (B2 výhodou)
- znalosť obrábania CNC zariadení a montáže produktov; programovanie PLC/PC (výhodou)
- skúsenosť s technickou dokumentáciou
- tímový hráč
- analytické myslenie
- technické myslenie

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov