Pridať inzerát

Inšpektor kvality

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 800,-EUR btto podľa znalostí a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš výrobný závod v Záborskom hľadáme šikovného Inšpektora kvality.

- Podpora tímu pri posudzovaní chybných kusov vo výrobe
- Interná podpora procesov oddelenia kvality
- Podpora pri implementácii nových produktov
- Trénovanie operátorov pre zlepšenie a rozvoj kvality v procesoch výroby
- Sledovať, či všetky potrebné kontroly sú vykonávané na linke
- Pracovať proaktívne a zlepšovať svoju každodennú prácu

ČO PONÚKAME?
* Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja prostredníctvom školení
* Tréningy šité na mieru (jazykové kurzy, technické školenia, Softskills školenia)
* Flexibilný pracovný čas
* Preplatenie nadčasov
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce, na dopravu a príspevok do 3. piliera
* Garantované navýšenie mzdy
* Príspevky pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu

PODPORUJEME
* Zdravie (vitamínové balíčky)
* Šport (Maratón mieru, individuálne aktivity zamestnancov)
* Vzdelávanie (Projekt Spice)
* Spoločenské aktivity (Family day, Vianočný večierok, Teambuilding, workshop)
* Tímovosť (ocenenia najlepších tímov)

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na obdobnej pozícií - veľkou výhodou
- technické myslenie
- zameranosť na detail
- AJ- mierne pokročilý (nutnosť čítať výkresy a dokumentáciu v anglickom jazyku)
- záujem o automotive prostredie
- ochota učiť sa nové nástroje kvality
- samostatnosť, tímový hráč

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské