Pridať inzerát

Javascript Developer

Gamanet a. s.

  • Miesto práce: Zátišie 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 000 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať skúsenosti v medzinárodnej a rozvíjajúcej sa IT spoločnosti? Do nášho mladého a kreatívneho tímu hľadáme nového kolegu na pozícii Javascript Developera.

Globálna technologická firma rozširuje svoj mladý tím expertov a ty sa môžeš stať jeho súčasťou. Medzinárodné prostredie, profesionálny tím a individuálny prístup. Ponúkame ti nielen priestor na realizáciu a stabilné zázemie v softvérovej firme, ale najmä férovú a dlhodobú spoluprácu. Oceníme tvoje individuálne schopnosti aj tímového ducha. Sprav krok vpred, pošli nám svoj životopis a začni aj ty s nami meniť svet bezpečnosti!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude programovanie logiky pre webové stránky v Javascript.

Ak sme ťa našou ponukou zaujali, zašli nám svoj životopis. Radi ťa privítame na osobnom stretnutí, kde ti bližšie predstavíme našu spoločnosť a náplň práce.

- práca pri vývoji moderných produktov v dynamickom prostredí s najnovšími technológiami
- odborný rast v problematike
- práca s dlhodobou perspektívou
- flexibilný pracovný čas, možnosť práce z Home Office
- HR program (týždeň dovolenky navyše, sickday)
- firemné akcie, sauna, biliard

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý

- základné znalosti webového programovania
- znalosť HTML
- práca v tíme
- analytické myslenie
- komunikačná úroveň anglického jazyka

Najdôležitejším predpokladom je však tvoje nadšenie pre prácu a chuť vzdelávať sa a rásť. My ti vytvoríme pracovné prostredie, v ktorom sa budeš môcť naplno rozvíjať.

Gamanet a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom software v oblasti bezpečnosti. Od uvedenia integračného bezpečnostného systému C4 na trh v roku 2005, sa systém zdokonaľuje a vyvíja tak, aby uspokojil neustále rastúce potreby svetového trhu. Gamanet a.s. má okrem hlavného sídla v Bratislave pobočky v Južnej aj Severnej Amerike, na Blízkom východe, na Ukrajine. Našimi obchodnými aktivitami pokrývame celosvetovo viac ako 350 partnerov z takmer 30 krajín. Bližšie informácie o spoločnosti Gamanet a.s. môžete nájsť na našom webe www.c4portal.com.

Neustále rozširujúci sa mladý kolektív expertov z oblasti vývoja software, technickej podpory a obchodu hľadá nových členov do svojho tímu. Ak chcete byť jeho súčasťou, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov