Pridať inzerát

Zoraďovač CNC frézovacích centier- programátor

GAMAalumínium s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda začína od 1000€. K základnej mzde patrí aj pohyblivá zložka do 30% + príplatky. Platové podmienky sa upravia po pohovore podľa skúseností a zručností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme do zamestnania zoraďovača CNC obrábacích frézovacích centier, ktorý má skúsenosti programovaním a s opracovaním hliníka a hliníkových profilov.

- Programovanie, nastavovanie a obsluha stroja 3 osích CNC fréz -
Doosan (Fanuc), Hurco (WinMax)
- Vyhotovenie prípravkov potrebných na opracovanie dielcov,
- Zoraďovanie nástrojov,
- Úzka spolupráca s programátorom,
- Práca s technickou dokumentáciou,
- Vykonávanie preventívnej údržby a pravidelnej kontroly stroja,
- Štandardná kontrola kvality dielcov na základe technickej
dokumentácie.

- Možnosť sebarealizácie, odborného a osobného rastu,
- Odmeny pri životných jubileách,
- Káva, čaj zadarmo,
- Možnosť ubytovania.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

G-Kódy (ISO kódy) - Pokročilý
Fanuc (CNC) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Technické myslenie – rozumieť technickým pojmom a výkresom
Pozitívne pracovné nasadenie
Flexibilita
Zodpovednosť
Samostatnosť

Požadovaná prax v odbore

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Špecializujeme sa na výrobu, opracovanie a predaj hliníkových chladičov a profilov, ktoré našli uplatnenie na Slovensku ale aj v zahraničí. V posledných rokoch sme rozšírili našu ponuku o výrobu LED svietidiel, ktoré boli navrhnuté a vytvorené našimi konštruktérmi a technikmi. Naša spoločnosť disponuje od automatov na pílenie profilov cez frézovacie obrábacie CNC centrá, 3D meraním a zváracím robotom.
Viac na www.gamaaluminium.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt